Zrobione jest lepsze niż doskonałe!

To bardzo ciekawa historia!

Odkąd zaczęłam być dietetykiem, zastanawiałam się jak mam zaistnieć na rynku pracy. Jak zdobyć klientów i co robić w tych pierwszych miesiącach, gdy wolnych terminów miałam jeszcze wiele. Zawsze wolałam działać niż trwać, więc zaczęłam szukać wiedzy na temat social mediów.
Każdą wolną chwilę poświęcałam na kolejne artykuły, blogi, poznawanie aplikacji, eksperymenty i ogólnie poszerzanie wiedzy. Mijały miesiące, a coraz więcej osób mówiło mi, że robię fajne i merytoryczne grafiki, że przekazuję wiedzę w przystępny sposób i że podziwiają mnie za konsekwencje w działaniu.

Monika, jak mam to zrobić?

Coraz częściej zaczęły się też pojawiać pytania jak coś zrobić, a ja chętnie odpowiadałam na te pytania. Wiedziałam, że mogę oszczędzić innym wielu dni poszukiwania interesujących ich informacji i sprawiało mi to przyjemność, że w czymś im pomogłam.
Minęło 1,5 roku i zrozumiałam, że mam wiedzę i czas z niej skorzystać. A zatem chętnie dzielę się z Wami tym, co wiem, bo wiem że początki są trudne. Co z tego mam? Głównie satysfakcję, choć nie ukrywam, że myślę o stworzeniu z tego dodatkowego źródła zarobku.


Czy to w ogóle ma sens?

Lubię Was wspierać w początkach biznesu, bo wiem jak to jest. Byłam tam i wątpiłam w siebie każdego dnia. Nie wiedziałam, czy dobrze robię, czy to o co walczę ma sens. Dziś widzę jaki wielki wpływ to na mnie miało i jak dużo mi dała samodyscyplina. Dziękuję sobie za ten upór!
Łączę w swoim życiu wiele aspektów, bo lubię kompleksowe działanie. Widzę jak wszystkie to obszary mają na siebie wpływ – dietetyka, social media, psychologia, organizacja, marketing i wiele, wiele innych. Dlatego nie dajcie się zaszufladkować, idźcie tam, gdzie Was ciągnie 😉
A teraz kilka pytań i odpowiedzi!

Czy mogę liczyć na indywidualne konsultacje odnośnie mojej sytuacji?

Oczywiście, że tak!
Napisz do mnie na priv lub dietetyk.m.przeslakowska@gmail.com i opisz mi swoją sytuację. Chętnie wesprę Cię w początkowych działaniach, wytłumaczę sposób działania aplikacji, zrobię audyt Waszego profilu na social mediach, czy podszepnę parę wskazówek.

Czy tłumaczysz jak założyć konto na social mediach?

Pewnie! Nie ma problemu, wystarczy do mnie napisać, a umówimy się na konsultację w odpowiadającym Ci terminie.

Czy pomagasz w doborze grupy docelowej?

Tak! Stworzyłam nawet ćwiczenie do wypełnienia na ten temat.

Czy pomagasz z wizerunkiem marki?

Nie jestem grafikiem, ale mogę podpowiedzieć moje sposoby. Korzystam z różnych aplikacji, poszerzam wiedzę z zakresu tworzenia wizerunku, dobieram kolory, czcionki, obrazki. Tworzę moodboard i stawiam na kreatywne rozwiązania.

Gdzie mogę zobaczyć Twoje konta?

Możesz zerknąć tutaj:

 • Facebook Dietetyk 

  LINK

 • Grupa Dietetyk

  LINK

 • Instagram Dietetyk

  LINK

 • Facebook SocialMediaManka

  LINK

 • Grupa SocialMediaManki

  LINK

 • Instagram SocialMediaManka

  LINK

I pamiętaj!

Zrobione jest lepsze niż doskonałe!

Chcesz rozpocząć współpracę?

 

konta
+
Obserwujących
+
postów
+
Wypite kawy

Nie czekaj, działaj!

poznajmy się!

Stawiam na relacje, które opierają się na wzajemnym zrozumieniu, indywidualnym podejściu i zaangażowaniu.

Lubię wiedzieć z kim współpracuję, dlatego zawsze naszą współpracę zaczynam od dokładnego wywiadu, aby lepiej Cię poznać i dopasować nasz plan działania pod Ciebie!
5/5