WSPÓŁPRACA DIETETYCZNA ONLINE

Dietetyk Monika Prześlakowska

WYBIERZ PAKIET I OSZCZĘDŹ DO 150 zł!

150 ZŁ

OFERTA NIELIMITOWANA!

WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA

Miesięczna opieka dietetyka online, indywidualne zalecenia i 7-dniowy jadłospis dopasowany do Twoich preferencji, stanu zdrowia i możliwości.

400 ZŁ

OFERTA NIELIMITOWANA!

WSPÓŁPRACA 3-miesięczna

3-miesięczna opieka dietetyka online, indywidualne zalecenia i trzy 7-dniowe jadłospisy wysyłane raz na miesiąc i dopasowane do Twoich preferencji, stanu zdrowia i możliwości.

OSZCZĘDZASZ 50 zł!

750 ZŁ

TYLKO 10 PAKIETÓW!

WSPÓŁPRACA 6-miesięczna

6-miesięczna opieka dietetyka online, indywidualne zalecenia i sześć 7-dniowych jadłospisów wysyłanych raz na miesiąc i dopasowane do Twoich preferencji, stanu zdrowia i możliwości.

oszczędzasz 150 zł!

Dlaczego warto podjąć dłuższą współpracę?

  • Dasz sobie czas na uzyskanie efektów w swoim własnym tempie!
  • Nauczysz się nowego sposobu żywienia bez drastycznych zmian, krok po kroku!
  • Otrzymasz ogromną ilość przepisów, które będziesz mógł wykorzystywać również po zakończeniu współpracy!
  • Zmienisz styl żywienia i zapobiegniesz efektowi jo-jo!
  • Zrozumiesz dlaczego wybieramy konkretne zmiany, wszystko na bieżąco będę Ci tłumaczyć!
  • Poprawisz swoje samopoczucie, wygląd i zwiększysz poziom energii!
  • Będziesz mieć wsparcie w trudnym okresie zmiany, dzięki czemu nie odpuścisz 😉

POZNAJ OPINIe moich podopiecznych!

Bardzo polecam Panią Monikę! Duża wiedza merytoryczna oraz doświadczenie, zwłaszcza podoba mi się, że pani Monika ma doświadczenie nie tylko w odchudzaniu, ale i postepowaniu w przypadkach chorób jak cukrzyca czy insulinoopornosc, co mnue skurat intetesowalo. Dokładny wywiad, wiele pytań, pani dietetyk nic nie umknie:) Szczegółowe zalecenia, dieta oraz przepisy, co ważne, z wykorzystaniem lubianych potraw. Niekrępujaca atmosfera podczas rozmów plus duża wiedza, to powoduje ze na pewnie tu wrócę, dziękuję i polecam!
Dorota
Współpraca dietetyczna
Polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Monika rzeczowo i konkretnie z cierpliwością wyjaśnia w czym jest problem i ewentualne rozwiązania i co istotne słucha. Ma to odzwierciedlenie w tym, że pacjent traktowany jest indywidualnie i widać np. Po jadłospisie, że to co się mówi, jest brane pod uwagę. Nie ma się poczucia, że czas wizyty mija i trzeba się " streszczać ". Jadłospis idealnie w punkt.
Kinga
Współpraca dietetyczna
Wiele lat zmagam się z problemami odżywiania i ogólnym stanem zdrowia, który stopniowo się pogarsza. Wiedziałam, że potrzebuję pomocy ale dopóki nie trafiłam do Pani Moniki nie wierzyłam, że zmiany są możliwe. Zaangażowanie i profesjonalizm Pani Moniki sprawiają, że czuję że trafiłam pod opiekę właściwej osoby.
Sandra
Współpraca psychodietetyczna

Gotowy zmienić swoje życie i zadbać o swoje zdrowie? 😉